RUSI 2018

Alarm te Franca, sulmuesi dëmtohet gjatë stërvitjes

Probleme për Francën dhe Kylian Mbappe. Sulmuesi i ri i PSG ka mbetur i dëmtuar gjatë stërvitjes pas një përplasje me mbrojtësin Adil Rami.

Lojtari me vlerë 180 milionë euro ka kërkuar të vazhdojë stërvitjen, por nuk ia ka dalë dot dhe ka shkuar në dhomat e zhveshjes.


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga RUSI 2018