Gossip

Asgjë poshtë kostumit, Irina çmend fansat

Modelja ruse ka mrekulluar të gjithë në tapetin e kuq të Cannes dhe nuk i ka lënë asgjë imagjinatës.


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Gossip