Gossip

Avion privat, resort ekskluziv dhe roje personalë, ja ku po kalon pushimet Ronaldo

Kupa e Botës ka mbaruar, më në fund pushime për Cristiano Ronaldo-n.

Në krah ka familjen e tij dhe të dashurën Georgina Rodrigzez. Ajo ka postuar në Instagram foto bashkë me të dhe pjesëtarët e tjerë të familjes Ronaldo teksa aktualisht ndodhen me pushime në Greqi.

Në foto duken dy të dashuruarit në një varkë, ata janë shumë pranë, dhe mesa duket kanë edhe për të ngrënë.

Nice holidays with beautiful people 💙

A post shared by Museu CR7 (@museucr7funchal) on

Siç raportojnë mediat greke, ai është duke u çlodhur në gjysmë-ishullin Peloponnes në jug të vendit.

Ai thuhet të ketë mbërritur me avion privat, dhe më pas me një helikopter në një resort ekskluziv jashtë syrit të publikut.

Aty ai është duke pushuar me të gjithë familjen.

👍🏻👌🏻😎

A post shared by Museu CR7 (@museucr7funchal) on

Më shumë nga Gossip