Argetim

Zbulimi, ja pse Al Pacino dhe De Niro janë tifozë të Trabzonspor

Yjet e Hollyëood mbështesin shpesh skuadrat europiane të futbollit, kur këto të fundit zhvillojnë fazën parapërgatitore në Amerikë. Por, në ditët e fundit, kanë ardhur dy...

More Posts

Te fundit