Connect with us

Basketboll

Klubi Vllaznia largon nga pallati i sportit ekipet e basketbollit

Dy institucione të ndryshme zbatojnë ligjin por në fakt, ata që e pësojnë janë sportistët dhe trajnerët. Federata Shqiptare e Basketbollit prej disa vitesh ka urdhëruar...

More Posts

Renditja

Te fundit