Connect with us

NBA

Derrick Rose drejt Cleveland, Wall rinovon edhe 4 vite me Washington

Merkato e NBA-së vijon pa ndalesa dhe pas lajmit se Kyrie Irving i ka kërkuar Cleveland që të largohet, skuadra e Cavaliers do të nisë javën...

More Posts

Renditja

Te fundit