E-SPORTS

Video / Ronaldo, Neymar dhe Mbappe janë yjet e reklamës të fundit të FIFA 19

Promocioni i fundit i FIFA 19 do tëpublikohet  këtë javë, dhe aty janë përfshirë disa nga yjet më të mëdhenj të futbollit. Cristiano Ronaldo është përsëri...

More Posts

Te fundit