Connect with us

Futboll

Mourinho injoron Ronaldon, propozon ofertë faraonike për Harry Kane

Jose Mourinho kërkon që bosat e Manchester United të blejnë yllin e Tottenham, Harry Kane për shumën e £100milionë dhe të injorojnë Cristiano Ronaldon. Trajneri i...

More Posts

Renditja

Te fundit