• Bundesliga

  | 4:04 pm
  Mario Götze ka vuajtur për tre vite te FC Bayern dhe kjo histori po përsëritet edhe te Borussia Dortmund. Mesfushori ka luajtur vetëm 24 minuta në...Lexo »
  15 Feb 3:32 | Champions League
  14 Feb 3:03 | Champions League

  Lajme te reja »

  « Lajme te vjetra