Kampionati Shqiptar

Kategoria e Parë, Tirana dhe Kastrioti ruajnë kryesimin e grupeve

U luajtën pjesa më e madhe e ndeshjeve të javës së 10-të të Superiores në Kategorinë e Parë. Njëra prej tyre, Tërbuni-Besëlidhja, është ndërprerë për shkak...

More Posts

Te fundit