Futboll

Hasan Lika: “Rezultat i ekzagjeruar, shfrytëzuam gabimet dhe fatin e keq të Partizanit”

Ish-trajner i Partizanit dhe një tifoz historik i të kuqve, por sot, është padyshim ai regjizori dhe protagonisti kryesor i “shkatërrimit” të skuadrës kryeqytetase, që u...

More Posts

Te fundit