Connect with us

Kampionati Shqiptar

Finalja e Kupës, ja çmimet e biletave dhe ndarja e tifozërive

Data 31 maj po afron, ditë kur do të luhet finalja e Kupës së Shqipërisë, mes Tiranës dhe Skënderbeut. Paraparakisht, këtë të shtunë, do të ulë...

More Posts

Renditja

Te fundit