Champions League

Shevchenko: Uroj që Buffon të fitojë Champions-in, ndërsa Gattuso…

Andriy Shevchenko, trajneri aktual i Ukrainës dhe ish-ylli i Milan-it, ka dhënë një intervistë për “Premium Sport”. Për Milan-in, ai ka thënë: “Milan-i i Gattuso-s? Kam...

More Posts

Te fundit