Connect with us

Champions League

Napoli mposht Nice me 9 lojtarë, Celtic luan “tenis” ndaj Astana

Goli i Dries Mertens dhe i Jorginho-s me penallti i dhanë fitoren 2:0 italianëve ndaj Nice-s me 9 lojtarë, por skuadra e Sarri-t ka shpërdoruar shumë...

More Posts

Renditja

Te fundit