Connect with us

Champions League

Ekipi i Kukësit mbërrin në Slloveni, ja katër miqësoret para Champions-it

Skuadra e Kukësit u ka dhënë fund përgatitjeve në kryeqytet dhe është nisur drejt Austrisë ku do të përgatitet për turin e dytë paraeliminator të Champions...

More Posts

Renditja

Te fundit