Europa League

Gvozdenovic “spiunon” Skënderbeun: Ja ç’e pret Partizanin e Beogradit!

Ish-futbollisti i Crvena Zvezdës dhe Skënderbeut, Ivan Gvozdenovic, ka deklaruar sot për median serbe se “Partizanin e Beogradit, të enjten e pret dueli me një kundërshtar...

More Posts

Renditja

Te fundit