Kampionatet në Europë

Eric Cantona injoron PSG-në: Eshtë një klub i vogël…

Eric Cantona, legjenda franceze e futbollit dhe ish-lojtari i Manchester United, e ka quajtur PSG-në një “klub i vogël”, duke vlerësuar dy lojtarë me rol në...

More Posts

Te fundit