Connect with us

Futboll

Lukaku “Bisha” £75mln, që shënonte 186 gola në sezon dhe lëvizte me pasaportë për të vërtetuar moshën

Duke bërë xhiro nëpër rrugët e New York, me duart plot me qese e çanta nga shopping, Romelu Lukaku mori telefonatën e parë nga disa, prej...

More Posts

Te fundit