Futboll

“Këmbë prej druri”, kampioni i botës sulmon Hummels dhe Boateng

Fjalë të rënda për yjet e kombëtares gjermane! Ish-lojtari i përfaqësueses franceze Chrsitophe Dugarry ka sulmuar kombëtaren e Gjermanisë gjatë emisionit francez Radio Monte Carlo. Dugarry:...

More Posts

Te fundit