RUSI 2018

Crespo: Ai është sulmuesi më i mirë pas Messi-t dhe Ronaldo-s

Ish-lojtari argjentinas, Hernán Crespo, e shikon patriotin e tij, Mauro Icardi, si “perfekt” për të luajtur me Lionel Messin në pjesën e përparme të kombëtares Albiceleste....

More Posts

Renditja

Te fundit