• RUSI 2018

    | 6:21 pm
    Dani Alves sheh ngjashmëri midis trajnerit brazilian Tite dhe atij të Manchester City Pep Guardiola. Mbrojtësi i Juventus ka punuar nën urdhrat e Pep...Lexo »
    12 Nov 10:37 | RUSI 2018

    Lajme te reja »

    « Lajme te vjetra