Atletikë

Maratona e Bostonit, një amatore renditet e dyta dhe fiton 75 mijë dollarë

Kampionia olimpike Desiree Linden fitoi maratonën e Bostonit, një nga garat tradicionale në botë, duke u bërë edhe sportistja e parë amerikane që fiton këtë turne...

More Posts

Te fundit