Gossip

Investoi 6 milionë $ 4 vite më parë, ja fitimi marramendës që ka bërë Kobe Bryant

Pija “BodyArmor” në të cilën Kobe Bryant kishte investuar 6 milionë dollarë në mars të vitit 2014, është blerë pjesërisht nga kompania “Coca Cola” dhe tani...

More Posts

Te fundit