Çiklizëm

Botërori i kronometrit, Halilaj dhe Zhupa larg më të mirëve

Në Bergen të Norvegjisë ka nisur Kampionati Botëror i Çiklizmit, turne ku përfaqësohet edhe Shqipëria me dy çiklistë: Eugert Zhupa dhe Redi Halilaj. Dy kuqezinjtë kanë...

More Posts

Te fundit