MMA

Gati marrëveshja, trilogjia McGregor-Diaz më 30 dhjetor, në Las Vegas

Conor McGregor dhe Nate Diaz janë gati të kompletojnë triologjinë, duke zhvilluar përballjen e tretë mes tyre më 30 dhjetor, në Las Vegas. Lajmin e kanë...

More Posts

Renditja

Te fundit