Connect with us

MMA

Dana White rrëfen turin Mayweather-McGregor: Nuk doja që sportistët të ziheshin

Në turin 4-ditor mes Floyd Mayweather dhe Conor McGregor ra në sy prania e presidentit të UFC-së, Dana White, i cili jo vetëm ka qenë në...

More Posts

Renditja

Te fundit