UFC

Cormier refuzon sfidën e dytë me Miocic: Një duel që nuk dhuron asnjë qindarkë

Daniel Cormier, kampioni i dyfishtë i botës në artet marciale mikse, në peshën “light heavyweight” dhe “heavyweight”, ka deklaruar se në planet e tij nuk është...

More Posts

Te fundit