Connect with us

Miks Vendi

Beachvolley, djemtë kuqezinj medalje bronzi në Ballkaniadën U-20

Dyshja shqiptare e beachvolley për djem Adri Arapi dhe Redi Bakiri ka siguruar medaljen e bronzit në Kampionatin Ballkanik të Beachvolley për këtë grupmoshë, turne që...

More Posts

Renditja

Te fundit