Champions League

“Chelsea, macja e zezë e Messi? Ai do të shënojë gjashtë gola”

Suzy Cortez, modele dhe tifoze e zjarrtë e Leo Messi, ka parashikuar një fitore të thellë të Barcelona-s kundër Chelsea në ndeshjen e ardhshme, që do të luajnë në 1/8-at e Champions League.

Anglezët janë macja e zezë e Leo Messi-t, i cili nuk ka shënuar kurrë kundër “Bluve”. “Nuk ka shënuar kurrë kundër Chelsea-it? Këtë herë Barcelona do të fitojë 6-0 dhe të gjashtë golat do t’i shënojë Messi”, ka qenë parashikimi i Miss Bum Bum.

Më shumë nga Champions League