Gossip

CR7 i bën vetes një super dhuratë me vlerë 370 mijë euro

Ylli i Real Madrid dhe i kombëtares së Portugalisë, Cristiano Ronaldo, është në pritje t’u bërë baba për herë të katërt. Në fakt, e fejuara e tij Gerogina Rodriguez pritet të sjellë në jetë fëmijën e tyre tetorin e ardhshëm. Kështu, për të festuar ai ka vendosur t’i bëjë vetes së tij një dhuratë, duke pasuruar koleksionin e makinave të tij super luksoze dhe super të shtrenjta. CR7, mes të tjerash, zotëron një Bugatti Veyron, Aston Martin DB9, Lamborghini Aventador LP 700-4, Porsche Cayenne Turbo, Phantom Rolls Royce dhe një Audi R8. Tani, nëpërmjet profilit të tij në Instagram, portugezi ka zbuluar blerjen e tij më të fundit, një Ferrari F12 TDF, që i ka kushtuar atij plot 370 mijë euro.

Arrived 👌👌👌

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

🏡😎☀️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Later today #CR7xBUGATTI

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

New beast👍

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Spend time with my 2 loves❤️☀️✌️👌

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

My prince love the carr ahahhaha.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

The animal arrive👍🔝

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Më shumë nga Gossip