Gossip

Diego me 4×4, Isco ushqen derrat dhe Di Maria fluturon mbi ujë, ja si po kalojnë pushimet yjet e futbollit

Sezoni i ri po afron por me yjet që sapo kanë përfunduar Kupën e Botës, disa prej tyre janë akoma duke mbushur energjitë përpara se të rikthehen në fushën e blertë.

Por teksa disa duan diell dhe det në pushime, Diego Costa ka treguar se ka nevojë për aventura.

The Atletico Madrid striker saw the funny side as he posed for a photo while in the driving seat 

Gjatë një eksperience me një grup shokësh, sulmuesi spanjoll ka bërë xhiro i zhytur në llucë me një Jeep 4×4.

Ndërkohë mesfushori i Real Madrid Isco është me pushime në Barbados.

Real Madrid playmaker Isco fed the famous swimming pigs while on holiday in the Bahamas

Spanjolli, bashkë me të dashurën Sara Salamo, është fotografuar pranë peshkaqenëve por edhe derrave notues.

Teksa Isco e ka mendjen të ushqejë derrat, Cavani e ka mendjen të kënaqë miqtë e tij. ai po kalon kohën me disa miq të ngushtë dhe familjen e tij.

Edinson Cavani (front with the dog) donned a beret as he put on snacks in a nearby field

Angel Di Maria was all smiles during his attempt at water hoverboardingPSG team-mate Giovani Lo Celso looked uneasy during his attempt

Ndërkohë Di Maria dhe Lo Celco kanë zgjedhur detin dhe sporte si “hoverboarding”.

Adnan Januzaj ka zgjedhur L.A për të kaluar pushimet.

Belgian midfielder Adnan Januzaj soaked up the Los Angeles sun on a luxury boat on holiday

Më shumë nga Gossip