Bundesliga

E bukur kjo! Müller nuk e di nëse India është pjesë e Azisë

Thiago vs. Muller in ICC 2017 quiz

Colours, capitals and champions…Thiago Alcantara and Thomas Muller go head-to-head in the Asia Quiz!

Posted by Goal.com on Montag, 17. Juli 2017

 

Nga Thomas Müller mund të presësh gjithçka.

Jo vetëm gola, por shaka, budallallëqe dhe argëtim. Edhe kur nuk është në formë të mirë fizike, mesfushori i Bayern-it di se si të kënaqë tifozët e tij, me dashje ose jo. Dhuntia e tij është humori krejtësisht natyral.

Videoja më e fundit e tij, ku shfaqet në një duel me shokun e tij të skuadrës, Thiago Alcantara, e dëshmon këtë. Meqë Bayern aktualisht është në Azi, “Goal.com” u ka bërë gjashtë pyetje mbi kontinentin aziatik. Spanjolli është i shkëlqyer me përgjigjet e tij, kurse Müller jo edhe aq, sepse nuk e di nëse India është pjesë e Azisë.

Pranojeni siç është! Ai mbetet kampion bote!


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Bundesliga