Gossip

E dashura e yllit të Manchester Unite zhvishet për të parë ndeshjen

E dashura e mrekullueshme e Jesse Lingard Jena Frumes hoqi fanellën e United për ta parë ndeshjen e tij të shtunën.

Modelja amerikane ka ngarkuar një foto provokuese e veshur me një bikini të zi me ndeshjen e Newcastle dhe Manchester United në sfond.

 Jena Frumes watched Jesse Lingard in action on the TV in her underwear

Lingard ka humbur ndeshjen për shkak të golit befasues të Matt Ritchie, por ai do të jetë fituesi kur të shkojë në shtëpi.

Jena, e cila ka mbaruar për teatër dhe kërcim, ka shkruar poshtë fotos: “Dy orare fotografish sot. Puna nuk ka fund.”

 Jesse Lingard was unable to inspire Manchester United to victory at Newcastle

Jena ka treguar më parë se është e denjë për të veshur fanellën e United teksa ka pozuar me numrin 14 të të dashurit të saj e veshur edhe me një palë këpucë futbolli të kuqe.

Më shumë nga Gossip