Gossip

E fejuara e Alves zhvishet dhe çmend rrjetet sociale

Joana Sanz, e fejuara e Dani Alves, ka publikuar një fotografi shumë seksi. Modelja, në fakt, ka pozuar e zhveshur duke mbuluar gjoksin vetëm me duart e saj. Një imazh ky që është vlerësuar shumë nga adhuruesit e saj.

Më shumë nga Gossip