Gossip

E fejuara e yllit të PSG: Kur humbet Parisi, s’ka seks. Kur fiton…

Marrëdhënia e Kevin Trapp me Izabel Goulart është një nga më mediatiket në botën e sportit dhe modës. E fejuara e portierit të Paris Saint-Germain, gjatë një interviste të dhënë në YouTube, ka folur për zakonet seksuale në çift dhe ka zbuluar disa detaje të veçanta.

Goulart, 33 vjeç, është krenuar me faktin se ajo dhe Kevin Trapp bëjnë seks rregullisht “rreth katër ose pesë herë në javë. Pas një fitoreje të rëndësishme vëmë sy në gjumë”, ka thënë duke qeshur.

Por gjithçka ndryshon kur PSG nuk fiton: “Kur Parisi humb një ndeshje të rëndësishme nuk bëjmë asgjë. As veshjet e mia seksi nuk bëjnë punë. Pas një humbjeje nuk ka seks”.

Më shumë nga Gossip