Argetim

Edhe Luana ish e dashura e Cristiano Ronaldo-s?

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez janë bërë me në vazje. Por përpara se të lidhej me modelen spanjolle, të dashurat VIP të yllit portugez kanë qenë të shumta. Paris Hilton, Kim Kardashian, Luana Belleti apo lidhja e tij më e gjatë Irina Shayk janë disa nga ish-të dashurat e katër herë fituesit të “Topit të Artë”…

Më shumë nga Argetim