Argetim

Egjipti regjistron videon e Ramos duke qarë si kandidat për Oscar

Egjipti i ka bërë një ofertë simpatike “Academy Awards”, duke regjistruar videon e Sergio Ramos duke qarë si kandidat për kategorinë e Filmave të Huaj në Oscar.

Filmi 93 minuta, me titull “HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA”, vjen nga regjisori Yousry Nasrallah, dhe përfshin një klip të futbollistit spanjoll në lot pasi Spanja humbi ndaj Rusisë në 1/8-at e Kupës së Botës.

Klipi përsëritet pa ndërprerje 400 herë dhe me zërin e qindra egjiptianëve duke qeshur.

Variety, një revistë e Hollywood, e quan filmin “mbresëlënës”.

Më shumë nga Argetim