Gossip

“EuroWags”, këto janë 10 “golat” më të bukur të shënuar jashtë fushës

Femra dhe futbollistë, një binom që tërheq jo vetëm tifozët. Mes rrjeteve sociale dhe revistave rozë, “zonjat e shtëpisë” arrijnë të lënë shpesh në hije partnerët e tyre, të cilët janë të zënë duke ndjekur topin në fushën e lojës. Bashkëshorte, mama, menaxhere, modele, vajza të zakonshme. Secila me historinë e saj, secila me ambiciet e veta, secila me interesa vetjakë. Atëherë, le të zbulojë të dashurat ose bashkëshortet më të bukura në kampionatet europiane.

1 – Fanny Neguesha, ish e fejuara e Mario Balotelli-t, aktualisht e lidhur me Lemina-n e Southampton

Relationship goal💑 you are the best thing I ever had @lemsm13

A post shared by BabyGirl (@fanny.neguesha) on

2 – Yolanthe Cabau, guraja e Wesley Sneijder. Ish-lojtar i Real Madrid, Inter dhe Galatasaray, aktualisht te Nice

Caught between a strong mind, and a fragile heart ❤️

A post shared by Y O L A N T H E C A B A U (@yolanthecabau) on

3 – Pilar Rubio, partnerja e mbrojtësit dhe kapitenit të Real Madrid (dhe kombëtares spanjolle) Sergio Ramos

4 – Ludivine Kadr, partnerja e mbrojtësit të Francës, Bacary Sagna

5 – Ann-Kathrin Brommel, e lidhur me Mario Gotze, mesfushori i Borussia Dortmund dhe Gjermanisë

Coming for you ☀️

A post shared by ANNKATHRIN VIDA BRÖMMEL (@annkathrin_vida) on

6 – Tamara Gorro, partnerja e mbrojtësit argjentinas të Valencia-s, Ezequiel Garay

7 – Daniella Semaan, gruaja e mesfushorit spanjoll, Cesc Fabregas

8 – Anara Antanes, e fejuara e Samir Nasri

9 – Rose Bertram, e fejuara e holandezit Van der Wiel

10 – Sara Carbonero, gazetare spanjolle, bashkëshortja e ish-portierit të Real Madrid, Iker Casillas

H o l a N o v i e m b r e. #sinfiltros #conbuenaluz #sweetnovember #Porto #slowlife

A post shared by Sara Carbonero (@saracarbonero) on

Më shumë nga Gossip