Gossip

Foto: “Goli” i fundit i Dybala është mahnitës

“Është mbyllur Botërori dhe ka filluar dashuria, se të paktën kështu duket se ka ndodhur me Dybala”. Kështu fillon artikulli i “Ole”, i dedikuar për lidhjen romantike mes sulmuesit të Juventus dhe modeles, Oriana Sabatini.

Të dy janë parë të mërkurën për drekë me disa miq në një restorant të San Isidro. Zërat për një histori mes Dybala dhe Sabatini kanë filluar një vit më parë, kur modelja është ndarë nga ish-i dashuri dhe lojtari i Juventus ka filluar ta ndjekë në Instagram. Me “pëlqimeve” kanë ardhur konfirmimet.

you don’t even like girls 💁🏻‍♀️

A post shared by Oriana Sabatini (@orianasabatini) on

Porque nunca es tarde para un tb de Capri 😍

A post shared by Oriana Sabatini (@orianasabatini) on

🍁

A post shared by Oriana Sabatini (@orianasabatini) on

Më shumë nga Gossip