Gossip

Foto: Transferimi i CR7 në Itali është një lajm i mirë edhe për Georgina

Operacioni Ronaldo-Juventus duket se është në hapat e fundit, me yllin portugez që po përgatitet të ndryshojë fanellë.

Mes atyre që janë gati të festojnë për transferimin e tij në Itali është edhe partnerja, Georgina Rodriguez.

Modelja e bukur dhe ish-balerina spanjolle është gati të shfrytëzojë mundësitë e panumërta që do t’i ofrojë Torino dhe, veçanërisht, Milano.

Pikërisht në kryeqendrën milaneze, Georgina ka qenë me pushime dy javë më parë dhe kjo mund të ketë qenë e dhëna e parë për atë që po ndodh këto ditë.

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Më shumë nga Gossip