Gossip

Gjermania e la jashtë botërorit, ja si ngushëllohet Sane…

Leroy Sane duket se ka gjetur ilaçin e duhur për të harruar zhgënjimin për lënien jashtë Kupës së Botës nga Gjermania: një javë pushime në Kaliforni me të dashurën e tij.

22-vjeçari, për habinë e të gjithëve, u la jashtë listës me 23 futbollistë që trajneri Joachim Low mori me vete në Rusi, pavarësisht sezonit të tij shumë të mirë me Manchester City, ku fitoi titullin dhe mori çmimin “futbollisti i ri më mirë”.

Ai u habit që nuk do të shkonte në Rusi, gjithsesi reagoi mirë duke i uruar fat shokëve të ekipit dhe trajnerit. Më pas ai u ngushëllua në krahët e Candice Brook, e dashura e tij bukuroshe për të cilën thuhet se është sozia e Rihanna.

Sane's model girlfriend Brook kisses his nose in an Instagram video posted on Tuesday

The Manchester City star takes a picture of the couple in their swimwear

The model comforts the football star after his omission from Germany's World Cup squad

 

Më shumë nga Gossip