Gossip

Icardi jashtë Botërorit? Motra e Wanda zbulon planin B

Akoma nuk dihet me siguri nëse Jorge Sampaoli, trajneri i Argjentinës, do ta grumbullojë Mauro Icardi-n për Kupën e Botës që do të zhvillohet këtë verë në Rusi.

Ndërkohë, argjentinasja “Clarin” ka publikuar deklaratat e bëra nga motra e Wanda Nara në lidhje me pushimet që do të organizojë internisti nëse nuk do të grumbullohet për Botërorin.

“Wanda dhe Mauro duan të shkojnë në Afrikë me Jako (bashkëshorti i saj), por unë nuk mundem sepse kam disa impenjime. Maro ka dëshirë të kalërojë me Jakon”, ka thënë Zaira Nara.

“Do të ishte njëfarë ngushëllimi nëse nuk do të shkojë në Kupën e Botës. Unë i thashë Wanda-s se ‘atje nuk mund të bëhet shopping’. Por Mauro-s dhe familjes së tij i pëlqen fshati”.


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Gossip