Gossip

Icardi: Tre qen dhe Wanda… mjafton me kaq!

Mauro Icardi, gjatë një lidhje të drejtpërdrejtë të bërë në Instagram bashkë me Ëanda Nara, ka konfirmuar se nuk do një fëmijë tjetër: “Jo, mjafton me kaq. Pesë fëmijë, tre qen janë shumë. Dhe Wanda që është më e keqja nga të gjithë, them se është mjaftueshëm”, ka thënë duke qeshur kapiteni i Inter.

Vuela tan alto como te lleven tus sueños … ✈️ #newtatoo #tattoo #tatuajes

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

“Gjuri? Është më mirë, po shfryhet”, ka vazhduar Maurito, të cilit i mungojnë “10 gola, besoj se janë dhjetë, për të arritur në 100 në Serinë A me Inter”. Më pas ka ardhur kërkesa e zakonshme për Nagatomo: “Një përshëndetje? Jo, Yuto është në Japoni tani. Pse ka kaq shumë tifozë? Nuk e di”, ka thënë duke qeshur Mauro.

Më shumë nga Gossip