Merkato

Inter e ka seriozisht, përgatit rikthimin e bujshëm për sezonin e ardhshëm

Një kthim i mundshëm dhe i bujshëm në shtëpinë zikaltër. Lajmi është dhënë në orët e fundit dhe tifozët e Inter kanë filluar të diskutojnë në lidhje me këtë në rrjetet sociale.

Kovacic, në fakt, duket se do të jetë një nga përforcimet e Inter për sezonin e ardhshëm. Ai është një fantazist shumë i talentuar, por nuk ka arritur të shprehet akoma në maksimum, as te Real Madrid.

Gjithsesi, ai ka luajtur rreth 30 ndeshje në këtë sezon me madrilenët dhe ka shënuar 3 gola. Sipas lajmeve të fundit që vijnë nga Italia, Inter ka ndërmend ta kthejë në Milano.

Më shumë nga Merkato