Seria A

Inter kthen titullarët, Allegri zgjedh brazilianin para argjentinasit… Ja si do të luajnë ekipet e Serisë A

Java e shtatëmbëdhjetë e Serisë A do të fillojë me Inter-Undinese (e shtunë 15:00) dhe do të mbyllet me Atalanta-Lazio (e diel 20:45). Më poshtë mund të shihni formacionet e mundshme për çdo ndeshje.

 

 


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Seria A