Futboll

Irina Shayk karikon kombëtaren ruse, publikon foto hot me flamur

Irina Shayk, ish e dashura e futbollistit portugez Cristiano Ronaldo, ka konfirmuar edhe një herë se është një tifoze e zjarrtë e kombëtares së Rusisë. Në shoqërinë e dy modeleve të tjera seksi dhe kolegeve të saj, Natasha Poly dhe Natalia Vodianova, Irina ka publikuar një foto seksi, duke dhënë edhe mesazh të qartë inkurajkimi për lojtarët e kombëtares ruse, që po luajnë në çerekfinale ndaj Kroacisë. Ëndrra e vajzave, ashtu si dhe e futbollistëve dhe të gjithë fansave rusë është finalja e Botërorit…

Më shumë nga Futboll