Gossip

Ish-futbollisti i disa skuadrave, trupi që vazhdon të godasë rrjetet sociale (fotot)

Ish-futbollisti José Mari, i cili ka luajtur te Sevilla, Atlético Madrid, Milan, Villarreal, Betis, Nástic dhe Xerez, vazhdon të tregojë ndryshimet e tij spektakolare fizike (që kanë bërë xhiron e tyre anembanë botës, përmes fotove në rrjetet sociale). Ai tregoi edhe pjesën e tij më romantike në llogarinë e vet të re në Instagram (@ josemari8523).


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Gossip