Ja “patatet e nxehta” të Lopetegui si trajner i Real Madridit

Julen Lopetegui është i zgjedhuri i Florentino Perez për të marrë kontrollin e Real Madridit pas dorëheqjes së Zinedine Zidane, pak ditë pas pushtimit të titullit të 13-të të Ligës së Kampionëve në historinë e të bardhëve. Lopetegui ka vendime shumë të rëndësishme për të arrë dhe që, apriori, mund të ndryshojnë rrjedhën aktuale të … Vazhdoni me leximin e Ja “patatet e nxehta” të Lopetegui si trajner i Real Madridit