Gossip

“Jam beqare”. Lindsey Vonn kërkon të dashur ditën e “Shën Valentinit”

Pak muaj më parë u nda nga Kenan Smith, i dashuri i fundit dhe tashmë kampionia e skive Lindsey Vonn ëshët sërish beqare. Bukuroshja amerikane ka postuar një lajm në internet pikërisht ditën e “Shën Valentinit”, ku u bën apel beqarëve për të gjetur një të dashur të ri.

E kam harruar që sot është Shën Valentini, pasi tani jam beqare dhe mendoj vetëm për garat. A ka ndonjë djalosh beqar që dëshiron të bëhet “Valentini” im”, ka qenë deklarata e Lindsey Vonn. Aktualisht, skiatorja amerikane ndodhet në Korenë e Jugut, ku do të garojë nesër në Lojërat Olimpike “Pyeongchang 2018”.

Më shumë nga Gossip