Champions League

Juventus-Real Madrid, votoni formacionin e kombinuar!

Finalja e Ligës së Kampionëve, Juventus-Real Madrid, sivjet do të luhet më 3 qershor në Kardif. Tifozët juventinë dhe ata madrilenë në Shqipëri janë ndër më të çmendurit, kështu që në vendin tonë kjo përballje gjigantësh do të përjetohet thuajse si në Torino dhe Madrid. Duelet në fushë do të jenë me të vërtet spektakolare, sepse “Zonja e vjetër” dhe “Los Blancos” kanë lojtarë të jashtëzakonshëm dhe çdo minutë e lojës do të jetë një histori më vete. Kështu, “Telesport” ju fton të formoni 11-shin ideal të kësaj ndeshjeje duke zgjedhur nga një lojtar për çdo pozicion nga njëra prej skuadrave. Nuk është hera e parë që e bëni, kështu që nxitoni!

[interaction id=”591ef2816a73779b6fcfa00f”]


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Champions League