Boks

Luftëtarët e UFC reagojnë pas klasikes Canelo vs. GGG 2

Beteja e dytë mes Canelo Alvarez dhe Gennady Golovkin ishte shumë e barabartë përsëri dhe luftëtarët e MMA kanë pasur mendime të ndryshme për sa i përket fituesit. Më poshtë keni Tweet-et. Michael Bisping mendon se GGG duhet të kishte fituar, ndërsa Eddie Alvarez mendon se Canelo duhet të ishte fituesi. Për Cub Swanson ishte një tjetër barazim.

 

 

 

 

 

Më shumë nga Boks