Seria A

Mirabelli e quajti “burrë i vogël”, vjen kundërpërgjigja e Raiola-s

Një marrëdhënie e nisur keq, fryt i një negociate të komplikuar, si ajo për rinovimin e Gianluigi Donnarumma. Komplikime që kanë ashur nga disa mosmarrëveshje mes Mino Raiola-s dhe Massimiliano Mirabelli-t, me këtë të fundit që ka sulmuar super menaxherin në ditët e kaluara duke e quajtur atë: “Një burrë i vogël”.

Tani ka ardhur kundërpërgjigja e Minos, i cili ka thënë për Rai Sport: “Nuk kam asgjë personale kundër Fassone-s dhe Mirabelli-t, por nuk kam besim te projekti i tyre”.

Më shumë nga Seria A